hollywood world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum je za vse, ki imate radi hollywood igralke, igralce, nanizanke in drugo
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 za forum teenagerlife

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 1:51 pm


Jah.. bom povedla kar si mislm in karr je RES!


ja najprej ste me začel obtožvt da sm kopirala en forum. ane
ja in tm ni popolnoma nič res, saj jst nism ustvarla forum ker ga je tjaša druga adminka pa je bila kitty se pravi jaz prii tem nimam NIČ!
potem da nadaljujem. stopnje si nisem izmislila jaz saj si jih je tjaša za taglavne stopnje pa nwm kdo je ker ko sm jaz prišla na forum so že bile!.

potem hm.. TOČNOTO.si/teens kokr vemo več forumov oglašuje tam sepravi za to me tudi ne morete obtžvt.

NAJVEČ sm v forum vložila JAZ, vse sam jaz zartala kar je zzzelooo veliko dela. najbolj sm se trudila potem pa ste me takole!!

HALO??!!!

ja potem ste me zdej še za oglaševanje obtožili, kaj vam ni jasnO??? kdo mislite da ste da me zmerjate z hinavko in nevem še kaj! Kaj mislite da ste moji gospodarji da ste bogovi al nevem kaj da mi boste ukazovali?. lejte jst sm že takrt k si ti kitty odprla temo kopiranje napisala da mi je zlo lušn forum in da ni čisto nič prekopirano in registrerala sm se in vse... kr nwm zdej mislte da nobenga tazga foruma ne bo večč. dej mal poglejte kolk je forumovv od Anahi, RBD, dulce.. itd........

nnwmm res folk ne razumm vas.

ja ok zrd mene lahk zdej na unm forumu vsi hinavte pa me opravljate pa govorite da sm prasica. al pa karkoli mene to niti najmn ne zanima. sej se vid da ste tam skoraj vsi pod 13.. so pa SEVEDA izjeme. ne bom govorila kdo.

LLEpoo ogovarjenje in čvekanje o men. lepo se mejte & kar je vedn pomembno UŽIVEJTE.
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 1:59 pm

aja pa še to kitty

a se neupaš z mano pogovarjat oz. zment..

vsakič k sem te po ZS-ju vprašala si me blokala zakaj??

prvič si drugo adminko poslala tretjič pa mi sploh nisi odgovort... POTEM PA ZA MOJIM HRBTOM HINAVŠ DRUGIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to me zelo motiiiiiiiI!!!!! aja pa da nisi tut ti kej prekopirala iz unga foruma

jst sm za un forum zvedla z AT-ja k so se pogovarjal da ful kopirajo in sm šla sm pogledat se prjavla da sm vidla kaj vse so prekopiral in pol nism več hodila gor!!.. ti pa sem vidla da na AT-ju veliko sodeluješ in da si v temo kopiranje veliko napisala.. tak da lej sploh več ne vem kaj naj si mislm o vas.

Pa tud briga me zrd mene me lahk vsi sovražte. in se delate iz mene norca, me hinavte , obtožujete. SEJ SEB DELATTE ŠKODO IN NE MENI!:.

No ja tko LP.
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
HeartOfDarkness

HeartOfDarkness


Število prispevkov : 28
Join date : 30/06/2009
Age : 30

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 2:38 pm

Dejte se vidve Lepo pogovort..
Ker maš res mau preveč napadaLne poste..
In ne nisi prasica.. In noben na unem forumu tega ne govori.. No usaj zasLediLa še nism.
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 2:41 pm

ja in zakaj mam zdej jst napadalne poste?. sej itak vedn sm vse jst kriva vi ste pa anglči ne???

ne sm mate pa me. mal lej briga me

sm kitty pa nwm al si neupa al kuga sej vem da je lažje sm zbrisat nekoga pol pa zahrbtom govort kot pa se takole pogovort.
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
Anja

Anja


Število prispevkov : 14
Join date : 02/07/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:25 pm

Jaz te nikoli ne bi šinfala, ker ti si meni že od začetka prijave iz prejšnjega foruma zelo vredu Very Happy Res, upam, da veš, da si fain punca Wink
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:29 pm

ja hvala Anja. sej zate sm si mislna da je vse ok.. sam pač nekateri pa drgače mislijo čepraj je čsit spet drgač..Very Happy

na kerm forumu že?Very Happy:D
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:40 pm

okei,jst zj tega kr mate vi res ne razumm zakaj se gre,ne bom se umešavala ker se nimam kej,sam povem to d je najbolš da se pogovorite ker mislm d ste use res fain osebice I love you in je brezveze da se kregate zarad teh forumov...
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:42 pm

ja lej sej jst sm se hotla na teen agerju pogovort pa se kitty ni hotla pa me je vedno blokirala nism jst krivaa.. sploh nwm zakaj ste me blokirale.?? sej vam nism nč nrdila

JAH hvala ane
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:46 pm

nwem no,jst te nism blokirala pa mi nisi tut nc nardila pa ti jst tud nč nočm a veš,sam se mi pa res zdi smešn kregat zarad enih forumov...

kaj je sploh blo,a zarad oglaševanja al kopiranja...al kako?
Nazaj na vrh Go down
Anja

Anja


Število prispevkov : 14
Join date : 02/07/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:50 pm

Na forumu najstniki :DhVALA tEJCH Very Happy
Nazaj na vrh Go down
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:53 pm

Anja je napisal/a:
Na forumu najstniki :DhVALA tEJCH Very Happy

ja to wem...sam kaj je blo
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:55 pm

aja hehe

jah ja da sm kao kopirala čeprou nismm čist nčč..

pa še veste jst sm še najvč uložila v forum use sm jst zartala kar je zelo veliko dela.

kr lej jst si nism zamislna foruma

pa tud stopenj nism jst nrdila..

nwm kako bi pol jst kej kopirala..

resss nevem.Very Happy:D

jah kaj čm. bom potrpela

ja za oglaševanje men je tut tist forum pač ušeč zakaj ne bi smelo bit več forumov?? kaj je stem narobe?

no neven
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 3:56 pm

jah drgač pa itak zgorej 1 post skor use piše..
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 4:00 pm

aja če je tko...pa pol newem zakaj te je ona obtožvala...k če ti tko pravš ti čist wrjamm...za oglaševanje pa res newem kaj je narobe če oglašuješ drug forum Question

:Dja tist se mi pa ne da brat 1.posta....bom prebrala
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 5:02 pm

mah nwm.. nwm zakaj se noče kitty pogovort.. čemu se izmika??

res mi ni jasno..

heh.
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyČet Jul 02, 2009 11:16 pm

nwem,mogoce se te boji,al pa je dojela d se je zmotla Shocked
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 9:49 am

ma nwm... parkat sm ji po zs povedala pa me je vden blokirala nikol ni odpisala tut tuke na hollywood sm ji napisala pa sm vidla da je prebrala ker je prebrano ssporočilo pa mi ni odpisala. prvič k sm ji na teen poslala sporočilo je druga admonka odpisala in ne KITTY. in nevem zakaj?
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
**ninchyka**




Število prispevkov : 10
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 11:15 am

ignorira te,zato ker ve da se je zmotla.
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 11:27 am

ja vem sm zakaj me je potem izločlna iz foruma.. sploh ne morm ga vidt??.
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
Anja

Anja


Število prispevkov : 14
Join date : 02/07/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 11:55 am

Zakaj se ne vidijo druge teme, kot pa samo ta?
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 12:57 pm

zato kr sm zbrisala ker se mi zdi brezveze met forum. kr nebi uspel.. in ne bom mela jst več nobenga foruma ker pač se mi zdi nesmislno ker se pol na konc vedn neki kregamo itd... in mi je res bv
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
Anja

Anja


Število prispevkov : 14
Join date : 02/07/2009
Age : 27
Kraj : Maribor

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 2:58 pm

Pa daj! Meni pa je bil, ta forum zakon!! Pa še trudila sem se davati nove objave in to za brezveze! Pa pusti jih, če so taki, ignoriraj jih! Ta forum mi je bil zelo všeč in brezveze, da si ga zbrisala Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 3:00 pm

ja vem . sam mi je res brezveze met foruum.. lahk ga tebi prepusti sam ne bom nazaj dajala pod. sličic ker se mi ne splača


in kaj se kej dogaja na teen life??

je lepa prenova,lepš k prej..

jst sploh vidt nč ne morm kr nimam vstopa..

so že zameale podforumske sličice?
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
LadyGirls




Število prispevkov : 21
Join date : 01/07/2009

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 3:47 pm

Ne zdj delajo prenovo Very Happy Sam res brezveze d si zbrisala druge teme...pa zaziho
si se ful trudila s pod.slikami
Nazaj na vrh Go down
tejch**
Admin
tejch**


Število prispevkov : 114
Join date : 30/06/2009
Age : 29
Kraj : Novo mesto

za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife EmptyPet Jul 03, 2009 4:36 pm

ja sm se to je res.. sm se mi brezveze met forum res.

kr potem enkat sm en preper rata in je pol vse narobe. itd.....

no lepo da se mate fajn Very Happy Wink
Nazaj na vrh Go down
http://tocnoto.forum.st/forum.htm
Sponsored content





za forum teenagerlife Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: za forum teenagerlife   za forum teenagerlife Empty

Nazaj na vrh Go down
 
za forum teenagerlife
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
hollywood world :: forum :: administracija-
Pojdi na: